Loading...

بوم طراحی مدارهای کوانتومی

پلتفرم کاربر پسند برای طراحی و شبیه‌سازی مدارهای کوانتومی

همین الان امتحان کن

کیلین کوانتومی

Qilin یک بازی کوانتومی است که با در آن با خلاقیت زیبا قوانین علم کوانتوم وارد بازی Space Shooter شده است. کیلین یک بازی تیرانداز فضایی دوبعدی منحصر به فرد است که گیم‌پلی کلاسیک آرکید را با اصول مکانیک کوانتومی ترکیب می‌کند. این بازی این بازی منحصربه‌فرد و دل‌انگیز توسط تیم ... ساخته شده و توسط مدرسه علم و فناوری کوانتوم سایکت توسعه یافته و بازیکنان را به دستکاری استراتژیک بیت‌های کوانتومی (کیوبیت‌ها) برای شکست دشمنان خود به چالش می‌کشد.

...

کنترل ها

چالش اصلی پشت هم قرار دادن گیت‌هاست و باید بتوانید در زمانی کوتاه حالت نهایی سیستم را بسازید و شلیک موشک‌ها را در موقعیت صحیح در برابر موجودات فضایی قرار دهید. در نظر داشته باشید که گیت هادامارد موشک‌ها را به صورت احتمالاتی در نقاط متفاوتی قرار می‌دهد. اگر تعداد این حالات بیشتر از 2 حالت باشد (مثلا 4 یا 6 حالت) بصورت رندوم و احتمالاتی موشک‌ها در 1 یا 2 یا 3 موقعیت متفاوت قرار گرفته و شلیک می‌کنند.

معرفی بازی

شما در یک بازی شوتر فضایی هستید. با تنظیم گیت های کوانتومی روی کیوبیت‌ها می‌توانید با ایجاد حالت‌های مختلف موقعیت موشک‌هایتان را تغییر دهید و به موجودات فضایی مهاجم شلیک کنید. این گیت‌ها عبارتند از گیت X (که معادل گیت NOT‌ کلاسیک است) و گیت H (Hadamard، که حالت کیوبیت‌ها را در برهمنهی قرار می‌دهد) و گیت‌های کنترلی XC و CX. همچنین شما می‌توانید با 2 یا 3 کیوبیت بازی کنید که به طور چشمگیری بر پویایی و پیچیدگی بازی تأثیر می‌گذارد. بازی از گرافیک رنگارنگ و زنده و ساندتراک‌های بسیار جذاب برخوردار است تا بازیکنان را در تجربه نبرد فضایی کوانتومی غرق کند.

تنظیمات قابل تخصیص:

Qilin طیف دارای تنظیماتی برای تغییر بازی می‌باشد.

تعداد کیوبیت: انتخاب بین 2 یا 3 کیوبیت

سرعت موجودات فضایی: تنظیم سرعت حرکت موجودات فضایی به سمت پایین

این گزینه‌ها به بازیکنان امکان سفارشی‌سازی بازی را بر اساس توانمندی و قدرت محاسباتی خود را می‌دهد.

در این بازی کوانتومی، کنترل ها به این صورت است:

حرکت محل قرارگیری گیت‌ها با کلیدهای راست و چپ و بالا و پایین

قرار دادن گیت X با دکمه X

قرار دادن گیت H با دکمه Z

قرار دادن گیت CX با دکمه A

قرار دادن گیت XC با دکمه S

توضیحات منوی بازی:

مشخص کردن تعداد کیوبیت‌ها
مشخص کردن سرعت حرکت موجودات فضایی
آشنایی با کنترل ها و کارکرد بازی